Serwis znalezionych fraz
MaddieWorld

Temat: PYTANIE - organizacja Zaliczenie
" />Drodzy studenci:
Załączam wzór strony tytułowej i spisu treści do wykorzystania przy przygotowaniu przez Was Waszej Pracy zaliczeniowej z ćwiczeń do wykładu OiZ.
Pozdrawiam,
Prof. W. Karwowski

No właśnie wszyscy mamy to pisać skoro nie którzy nie maja z nim ćwiczeń
Źródło: forum-wsiz.pl/viewtopic.php?t=301Temat: Praca magisterska
" />Witam, mam kilka pytań dot. składania pracy magisterskiej. Pierwsza rzecz to właśnie usłyszałem że potrzebne jest oświadczenie studenta o samodzielnym napisaniu pracy, gdzie w takim razie znajdę wzór takiego świstku i czy mam to składać jako oddzielny papier czy może ma to być wydrukowane i oprawione razem z praca mgr?
Druga sprawa to czy są gdzieś dostępne wzory strony tytułowej pracy? Szukałem na stronie uczelni ale jakoś się nie doszukałem, aha, noi czy są może jakieś wymogi co do oprawy pracy tj. kolor itp?

Proszę o pomoc.
Źródło: f.uek.krakow.pl/viewtopic.php?t=13601


Temat: proszę o pomoc w projektcie
Proszę o pomoc

Jako tranzystor zastosować tranzystor 2N2907A parametry graniczne tranzystora są zamieszczone w dodatku wydruk pliku PDF. Charakterystyki statyczne tranzystorów należy wygenerować za pomocą symulacji komputerowej przy zastosowaniu programu PSPICE STUDENT


a) Zaprojektować obwody zasilania i stabilizacji punktu pracy tranzystorów w układzie wzmacniacza ( obliczyć wartości rezystorów i SEM baterii zasilających ), potencjał kolektora tranzystora Q1 = 0V .
b) Dopuszczalna odchyłka prądów Ic +-;5%
c) Ocenić zmiany punktów pracy tranzystorów pod wpływem zmian temperatury od Tmin=15 C do Tmax=45C


Temat projektu 2

Przeprowadzić symulację komputerową przy zastosowaniu programu SPICE STUDENT
a) Sprawdzić punkty pracy tranzystorów
b) Ocenić wpływ temperatury na punkty pracy tranzystorów
c) Zmierzyć parametry małosygnałowe Rwe, Rwy, Ku, Kusk, Ki, Kisk, Kp
d) Przy zastosowaniu transformaty Fouriera wyznaczyć charakterystykę zawartości harmonicznych w funkcji h=f(Uwe)


Wymagania dotyczące zawartości i formy projektu.

1. Projekt należy oprawić.
2. Strona tytułowa z nr. projektu, imię i nazwisko autora, grupa i termin zajęć.
3. Dane projektu ze schematem ideowym.
4. Wstęp.
5. Część zasadnicza projektu.
- schemat uproszczony dla prądu stałego (oznaczenia elementów, napięć, prądów),
- schemat uproszczony dla składowych zmiennych, analiza graficzna stopnia wyjściowego,
- obliczenie wartości elementów: napięcie ECC, rezystory (wartości zgodne z szeregami E12 lub E24,
- sprawdzenie warunków stało prądowych ,
- ocena stałości temperaturowej punktów pracy,
( obliczenia powinny być kompletne z podaniem danych, zależności, wyników, odpowiednich rysunków, tablic i wykresów).
6. Podsumowanie ( zestawienie i ocena uzyskanych wyników, porównanie z zadanymi wyjaśnienie przyczyn ewentualnych niezgodności ).
7. Załączniki (materiały uzupełniające, parametry i charakterystyki tranzystorów, dodatkowe obliczenia, wyprowadzenie dodatkowych wzorów).
8. Spis literatury (cytowanej w tekście).

Moje dane:

Ic=5,0 Rg=5,0k omy RL=20k omy Fd100Hz Fg30Hz Uwy4
proszę o pomoc bo nie wiem jak za to się zabrać
Źródło: elektroda.pl/rtvforum/topic1293392.html


Temat: Pytający wątek
" />Jakoś nie do końca widzę "Pytający wątek", a mam kilka pytań. Nie chodzi mi o odpowiedzi intuicyjne, tylko pewniki albo chociaż prawie pewniki. ;) Zdecydowanie podpada to w moim przypadku pod zrzędzenie, dlatego chciałam się spytać o kilka kwestii:
- czym jest w SGH 'forma studiów'? Chodzi o studia dzienne, stacjonarne? Moje są jednolite, stacjonarne, pięcioletnie. Co w takim razie powinnam wpisać na pierwszej stronie pracy dyplomowej w tej rubryczce?
- czy do testowania w systemie SOLAD trzeba mieć ostatnią stronę zgodną z załącznikiem 2. nowych zasad? Zawierać ma ona między innymi ręczny (!) podpis, dlatego nie jestem pewna, czy jest to konieczne w wersji do testowania zgodności;
Pierwszą stronę pracy dyplomowej stanowi strona tytułowa przygotowana według wzoru określonego w załączniku nr 1, a ostatnią stronę pracy dyplomowej stanowi opatrzone datą Oświadczenie autora/autorów pracy dyplomowej/rozdziałów pracy licencjackiej/magisterskiej, własnoręcznie podpisane w wersji drukowanej, którego wzór stanowi załącznik nr 2. W przypadku pracy zespołowej, na drugiej stronie (tył strony tytułowej) należy umieścić szczegółowy spis według następującego wzoru: imię i nazwisko każdego z autorów z wyszczególnieniem numeracji rozdziałów. Autorem rozdziału może być tylko jedna osoba.
- czy coś takiego jak 'Standard pracy dyplomowej' (http://www.sgh.waw.pl/ksztalcenie/stacj ... 202010.pdf), dodam - rekomendowany standard, jest czymś koniecznym do zastosowania, czy jedynie polecanym, by pomóc niektórym studentom? Chodzi o to, że w standard bardzo się różni od mojego wykonania (zaakceptowanego, właściwie to wymaganego przez promotora) i nie wiem, czy teraz muszę wszystko zmienić, czy mogę olać. Szczególnie, że moja praca jest gotowa, a standard dopiero się pojawił (już po jej przygotowaniu i zaakceptowaniu przez promotora).

Nie ukrywam, że odpowiedzi uratowałyby mi kilka ostałych nerwów, więc jeśli wiecie i będziecie tak mili, że podzielicie się wiedzą, będę bardzo wdzięczna.
Źródło: akson.sgh.waw.pl/samorzad/forum/viewtopic.php?t=9234

© MaddieWorld Design by Colombia Hosting